WW 6NJ42E0LW/LE PRAČKA SLIM SAMSUNG


skladem v externím skladu
ID : 5722

8990 Kč


Pračka předem plněná

Energetická třída A+++
Náplň prádla praní 6 kg
Třída účinnosti odstřeďování B
Maximální počet otáček při odstřeďování 1 200 ot./min
Hlučnost praní 54 dB
Hlučnost odstřeďování 74 dB

Funkce
Technologie Eco Bubble™ - zajišťuje výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. *Prací prostředek se promění na aktivní pěnu, která rychle proniká do prádla a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž chrání tkaninu a šetří energii.**
Funkce Bubble Soak - pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny*.
Zásuvka StayClean Drawer - díky speciálně navrženému vodnímu oplachovému systému zajistí, že se spláchne větší množství pracího prostředku. Zbyde tak méně nevzhledných mýdlových nečistot a zásuvka zůstane čistší a hygieničtější
Cyklus Hygiene Steam - zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií* a alergenů**.
Funkce Eco Drum Clean - odstraňuje z bubnu 99,9 % bakterií* způsobujících zápach. Využívá kombinaci namáčení, pulzování a vysokorychlostního odstřeďování – nepotřebujete agresivní ani drahé čisticí prostředky. Navíc vás automaticky upozorní, když je čištění potřeba.**
Dětská pojistka
Odložený konec
Tichý invertorový motor s 10ti letou zárukou - Digitální invertorový motor využívá silné magnety, díky kterým dosahuje tišší a výkonnější provoz. Současně spotřebuje méně energie než běžné motory a také zaručuje delší životnost,* kterou potvrzuje 10letá záruka.

Rychlé Praní - 15’Quick Wash - Program Quick Wash je dokonalým řešením pro rušný život – snadno, rychle a efektivně čistí znečištěné oblečení, abyste si mohli užít více času pro sebe.
Funkce Smart Check - Smart Check je automatický systém pro sledování chyb, který můžete používat pomocí aplikace pro smartphone*. Zjišťuje a diagnostikuje problémy již v raném stádiu a poskytuje rychlé a snadné řešení, což vám ušetří čas a peníze na opravy**.
Diamantový buben - Unikátní design „jemného zvlnění" diamantového bubnu s hladkými hřebeny ve tvaru diamantu je k vašemu oblečení maximálně šetrný. Jeho malé otvory na výstup vody také pomáhají chránit látku tím, že zabraňují uváznutí oděvů.

Programy
Eco 40-60
15' Rychlé praní
Lůžkoviny
Bavlna
Vypouštění/Odstřeďování
Drum Clean
Hygiene Steam
Praní studenou vodou
Smíšené
Seznam voleb Rinse+, Předpírka, intenzivní Máchání + odstřeďování
Syntetika
Vlna/Jemné

Rozměry:
Výška : 85 cm
Šířk : 60 cm
Hloubka : 40 cm
Hmotnost: 54 kg