Pračka AEG L 9FEC49SC


aktuálně není skladem
ID : 2376

35990 Kč


Předem plněná pračka AEG L9FEC49SC - SOFTWATER

> inteligentní systém ProSense
> parní technologie ProSteam
> technologie SoftWater
> maximální kapacita 9 kg
> energetická třída A
> 1 400 otáček za minutu

Pračky AEG s technologií SoftWater čistí a díky speciálnímu filtru také změkčují vodu, a proto při 30° perou stejně důkladně jako při 60°. Oblečení si déle zachová svůj tvar i barvy a příjemně se nosí i bez použití aviváže.
Voda z kohoutku obsahuje minerály, které mohou poškozovat tkaniny. Pračky AEG s technologií SoftWater jsou první na světě s filtračním systémem na bázi iontové výměny, který čistí a změkčuje vodu přiváděnou do bubnu. Tím se maximalizuje účinek pracích prostředků a aviváže i při těch nejnižších teplotách. Oblečení vypadá skvěle a je příjemné na omak.

Předem plněná pračka AEG L9FEC49SC v energetické třídě A pojme až 9 kilo prádla. Uvnitř pračky dominuje invertorový motor s technologií ÖKOInvertor, který se pyšní mimořádně tichým chodem, výkonem a energetickou úsporou. Zároveň bezkartáčová magnetická technologie minimalizuje tření vně motoru, a tak se prodlužuje životnost a snižuje poruchovost. Výrobce stvrzuje kvalitu motoru doživotní zárukou (po registraci na stránkách www.aeg.cz).

AEG L9FEC49SC disponuje inteligentní technologií ProSense, která přizpůsobuje energetickou spotřebu, spotřebu vody i čas podle toho, jestli perete jeden kus nebo navršené prádlo. Díky speicálním senzorům je efektivně bráněno nadměrnému ničení textury nebo blednutí barev.

Parní technologie ProSteam
Pračka AEG L9FEC49SC se v neposlední řadě pyšní i parní funkcí ProSteam, která výrazně vylepšuje praní a ušetří vás žehlení. Pro narovnání a změkčení látky můžete nastavit páru v zavěru cyklu anebo využít samostatný parní program, který je nenahraditelný pro osvěžení a dezinfekci prádla.

Pračka předem plněná

Energetická třída A
Náplň prádla: 9 kg
Rychlost odstřeďování: 1400 ot./min.
Spotřeba vody 49l
Jazyk ovládacího panelu: čeština

ŽÁDNÉ ŽEHLENÍ S PARNÍ FUNKCÍ PROSTEAM®
Jedinečná technologie parních praček ProSteam® vám umožní ještě lepší výsledky praní a ušetří čas se žehlením. Funkce ProSteam® zakončí cyklus párou, která změkčí vlákna a narovná je. Tím snižuje pomačkání až o třetinu. Samostatný parní program je ideální pro osvěžení prádla.

ŠETŘETE VODOU A ENERGIÍ S TECHNOLOGIÍ PROSENSE®
Technologie ProSense® přizpůsobí čas, spotřebu vody a energie každé várce, ať už je to jedno tričko, nebo prádlo za celý týden. Speciální senzory zajištují, že se vaše prádlo nebude prát zbytečně dlouho, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení materiálů. Déle si tak udrží svěží barvu i texturu.

Program pro hedvábí
Prací programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna/hedvábí, pára, antialergický, 20 min. - 3 kg, outdoor, džíny
Volba pro extra máchání
Nastavení pro úsporu času
Protipěnový systém
Počet přihrádek dávkovače pracího prostředku: 2+1
Dětský bezpečnostní zámek
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Vybavení proti vyplavení se sensorem
AquaControl

Rozměry a instalace : Rozměry
Výška (mm) : 847
Šířka (mm) : 597
Hloubka (mm) : 660