DV 90T5240AX/S7 SUŠIČKA PRÁDLA SAMSUNG


aktuálně není skladem
ID : 6256

19990 Kč


Sušička prádla

Energetická třída A+++
Roční spotřeba kWh/rok 194
Čas sušení ECO cyklus 220 min
Hlučnost 63 dB
Účinnost sušení B
Cykly 14

Objem bubnu 115
Kapacita sušení 9

Inteligentní sušení Al Control : Sušte prádlo snadno a efektivně pomocí řešení AI Control*. Personalizuje sušení tím, že si pamatuje vaše zvyky, navrhuje cykly a zobrazuje aktuální informace. Aplikace SmartThings** poskytuje rady o cyklech, plánování a řešení problémů. A vybere dokonalý průběh sušení pro prací cyklus***.
Wrinkle Prevent (Oblečení bez záhybů) : zvolte funkci Wrinkle Prevent, která po ukončení cyklu sušení přerušovaně otáčí buben bez zahřátí až po dobu 180 minut. Zabraňuje tak příliš dlouhému setrvání oblečení na jednom místě při vysoké teplotě, takže se v látce nevytvářejí záhyby.
OptimalDry : Řešení OptimalDry používá 3 senzory k dosažení nejlepších výsledků. Monitoruje vlhkost a upravuje čas sušení, takže prádlo je připravené rychle a s použitím minima energie. Zabrání také poškození oblečení a připomene vám, abyste vyčistili výměník tepla.
Quick Dry 35' : Cyklus Quick Dry 35' vysuší 1 kg oblečení, které bude připraveno k nošení za 35 minut*. Pomocí vysokého tepla můžete bezpečně vysušit hned několik věcí, čímž výrazně ušetříte čas. Oblečení, které právě potřebujete, prostě okamžitě vysušte.

Nastavení času sušení
Vnitřní osvětlení
Oboustranná dvířka : Vyberte směr, kterým se budou otevírat otočná dvířka*, tak, aby vyhovoval uspořádání vašeho domu. Stačí si zvolit, která strana se otevírá, aby odpovídala umístění a vašim preferencím. Stěny vám tak už nebudou překážet! Dvířka jsou navíc průhledná*, takže můžete jediným pohledem zkontrolovat, co je uvnitř

Alarm čistění filteru tep.výměníku
Wifi

Rozměry
Výška : 85 cm
Šířka : 60 cm
Hloubka : 60 cm